wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zamówienia specjalne
Kategorie
  • Bon podarunkowy
  • Rabaty w sklepie

Zamówienia specjalne

alt Oferta naszego sklepu jest mocno rozbudowana, prezentujemy większość znanych wykonawców i płyt znajdujących się na tzw. TOP-ie muzyki chrześcijańskiej. Mimo wszystko nie jesteśmy w stanie mieć w sklepie wszystkich tytułów bo jest ich tysiące na rynku CCM :)
Dlatego też oferujemy możliwość ściągnięcia dowolnego tytułu znajdującego się w ofercie naszych dostawców na indywidualne zamówienie. Wybór jest dosyć szeroki, jeżeli coś was zainteresuje możecie napisać do nas, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania - sklep@ccm.pl

alt Koszty sprowadzenia płyty są zerowe, ponieważ płyty ściągamy przy okazji naszego regularnego zamówienia magazynowego. Zamówione płyty wysyłamy zgodnie z naszym cennikiem kosztów wysyłki obowiązującym w sklepie

alt Termin realizacji uzależniony jest od naszego zamówienia magazynowego, zaopatrujemy się w 4 dużych hurtowniach europejskich. Z reguły raz w miesiącu składamy zamówienie, ale w dużej mierze uzależnione ono jest od sprzedaży i braków magazynowych wymagających uzupełnienia. Dlatego też termin realizacji zamówień indywidualnych jest mocno przybliżony może wahać się od tygodnia do nawet 2-3 miesięcy. W momencie zamówienia konkretnych tytułów podamy e-mailem orientacyjny termin realizacji.

alt Ceny płyt na zmówienie są identyczne jak płyt w naszym sklepie, w zależności od dostawcy mogą być niższe 40-49 zł lub wyższe powyżej 50 zł - po otrzymaniu konkretnego zamówienia podamy przybliżone ceny końcowe.

alt Płatność za zamówienie indywidualne ustalamy z zamawiającym. Możliwe są do wyboru trzy sposoby płatności: Pobranie (płatne przy odbiorze), Przelew/Przedpłata (zwykły przelew bankowy), Płatność gotówką (przy odbiorze osobistym w siedzibie naszego sklepu)

alt Nasi dostawcy mają swoje strony internetowe, na których możecie obejrzeć dostępne płyty, czasami przesłuchać mp3 i obejrzeć video. Składając zamówienie możecie zamieścić linki do konkretnych płyt, ułatwi nam to realizację zamówienia i unikniemy pomyłek w przypadku płyt, które występują w kilku wersjach (np. CD, DELUXE) Prosimy również zwracać uwagę na status dostępności płyt, niektóre tytuły są na stronie ale nie są dostępne w danym momencie!
Na dzień dzisiejszy współpracujemy z 4 dostawcami: Authentic Media (Wielka Brytania) - główny dystrybutor Provident Music USA, Integrity Music (Wielka Brytania) - główny dystrybutor Hillsong Music i WORD Music, 3:16 Europe (Holandia) - główny dystrybutor Capitol Music USA oraz Kingsway Trust (Wielka Brytania) - tytuły i artyści mniej znani i filmy fabularne.

Poniżej linki do poszczególnych wydawnictw:alt  


                       
alt  alt  

    
 alt                      

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl