wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Aktualności

AktualnościWyszukaj artykuł

7. Ekumeniczny Koncert Rodzinny Bądź Jak Jezus 2016: Dobro powraca!

04-05-2016Wyświetleń: 442
alt
 
W tegoroczne Boże Ciało już po raz siódmy zapraszamy do Mysłowic na wyjątkowe wydarzenie pełne porywającej muzyki oraz niezapomnianych przeżyć duchowych.
Bądź Jak Jezus! to wielki koncert ewangelizacyjny, który od 2010 roku przyciąga na Górny Śląsk wielotysięczną publiczność z Polski i z zagranicy. Siódma edycja odbędzie się 26 maja 2016 w Mysłowicach pod hasłem: Dobro powraca!
Przeczytaj całość

Mate.O „Pieśni naszych ojców” - premiera 27 maja!

29-02-2016Wyświetleń: 334
alt

To zdecydowanie największy projekt płytowy jaki do tej pory artysta zainicjował. Płyta bowiem została zrealizowana z wielkim rozmachem.
W nagraniach udział wzięło kilkunastu znakomitych, folkowych, jazzowych i rockowych muzyków, m.in. Natalia Niemen, Joachim Mencel (Ewa Bem, Jan Ptaszyn Wróblewski, Brad Terry), Paweł BZIM Zarecki (Anna Maria Jopek, Mietek Szcześniak, Pat Metheny, Natalia Niemen), Kasia Gacek-Duda (Królestwo Beskidu), Mirek Stępień (Budka Suflera) czy Irek Głyk (SBB, Bernard Maseli). Oprócz instrumentalistów na płycie wspólnie zaśpiewały dwa poznańskie dziecięce chóry gospel, chór Gospel Joy oraz górale z Beskidu Żywieckiego - Monika Wałach z synami. Muzycy nagrali wspólnie ponad 70 minut muzyki, interpretując pieśni które powstawały na przestrzeni 1500 lat!
Przeczytaj całość

"Czy naprawdę wierzysz?" - nowy film na DVD twórców "Bóg nie umarł"

19-02-2016Wyświetleń: 206

 
Czy człowiek potrafi żyć bez wiary? Czy życie bez niej ma w ogóle sens?
To pytania, przed którymi – w swoim najnowszym filmie fabularnym – postawili bohaterów twórcy znanego z polskich ekranów filmu "Bóg nie umarł".
Dwanaście różnych postaw życiowych, dwanaście całkowicie odmiennych charakterów, których drogi niespodziewanie krzyżują się... Każdy z bohaterów – często wbrew swoim przekonaniom – odkryje moc Chrystusowego Krzyża.
Przeczytaj całość

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl