wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności

Aktualności

Wyszukaj artykuł

Mate.O "Pieśni naszych ojców" - drugi teledysk promujący płytę

17-05-2016Wyświetleń: 271
alt
 
Premiera najnowszej płyty Mate.O "Pieśni naszych ojców" - 27 maja 2016

Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia kolejnego teledysku do drugiego singla promującego płytę "Czego chcesz od nas Panie"

Jest to pieśń XXV autorstwa Jana Kochanowskiego o incipicie "Czego chcesz od nas, Panie" powstała prawdopodobnie w 1558 roku. Szukając w naszej polskiej literaturze "pieśni naszych Ojców" przypomniałem sobie ten ważny tekst, do którego postanowiłem napisać muzykę. Tekst ten był wyśpiewywany przez wiele pokoleń polaków na przestrzeni kilku stuleci. Teraz ta pieśń znalazła się w nowej odsłonie jako jedna spośród trzynastu pieśni na płycie PIEŚNI NASZYCH OJCÓW.
Nagraliśmy wspólnie na tym albumie ponad 70 minut muzyki, interpretując pieśni które powstawały na przestrzeni 1500 lat. Soli Deo Gloria !
Przeczytaj całość

7. Ekumeniczny Koncert Rodzinny Bądź Jak Jezus 2016: Dobro powraca!

04-05-2016Wyświetleń: 502
alt
 
W tegoroczne Boże Ciało już po raz siódmy zapraszamy do Mysłowic na wyjątkowe wydarzenie pełne porywającej muzyki oraz niezapomnianych przeżyć duchowych.
Bądź Jak Jezus! to wielki koncert ewangelizacyjny, który od 2010 roku przyciąga na Górny Śląsk wielotysięczną publiczność z Polski i z zagranicy. Siódma edycja odbędzie się 26 maja 2016 w Mysłowicach pod hasłem: Dobro powraca!
Przeczytaj całość

Mate.O „Pieśni naszych ojców” - premiera 27 maja!

29-02-2016Wyświetleń: 386
alt

To zdecydowanie największy projekt płytowy jaki do tej pory artysta zainicjował. Płyta bowiem została zrealizowana z wielkim rozmachem.
W nagraniach udział wzięło kilkunastu znakomitych, folkowych, jazzowych i rockowych muzyków, m.in. Natalia Niemen, Joachim Mencel (Ewa Bem, Jan Ptaszyn Wróblewski, Brad Terry), Paweł BZIM Zarecki (Anna Maria Jopek, Mietek Szcześniak, Pat Metheny, Natalia Niemen), Kasia Gacek-Duda (Królestwo Beskidu), Mirek Stępień (Budka Suflera) czy Irek Głyk (SBB, Bernard Maseli). Oprócz instrumentalistów na płycie wspólnie zaśpiewały dwa poznańskie dziecięce chóry gospel, chór Gospel Joy oraz górale z Beskidu Żywieckiego - Monika Wałach z synami. Muzycy nagrali wspólnie ponad 70 minut muzyki, interpretując pieśni które powstawały na przestrzeni 1500 lat!
Przeczytaj całość

Przejdź do strony głównej

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl