wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Aktualności

AktualnościWyszukaj artykuł

Filmy.ccm.pl - nowy serwis poświęcony filmom fabularnym

19-02-2016Wyświetleń: 237

 

Zachęcamy do korzystania z nowego serwisu internetowego filmy.ccm.pl poświęconego filmom fabularnym o tematyce chrześcijańskiej.
Każdy odwiedzający stronę może dowiedzieć się czegoś więcej o danym filmie jak również zapoznać się z grafikiem projekcji w Polsce. Z kolei organizatorzy projekcji filmowych mogą zareklamować swoje projekcje jak również skorzystać z darmowych licencji w ramach służby internetowej SzukajacBoga.pl - wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamieszczony w serwisie.

Przeczytaj całość

War Room - nowy film w sklepie ccm.pl

19-02-2016Wyświetleń: 239

 

W naszym sklepie pojawił się nowy film twórców FIREPROOF oraz ODWAŻNI zatytułowany WAR ROOM - Siła modlitwy. Oprócz filmu można zakupić również licencję na publiczne wyświetlanie.

War Room to bardzo wyczekiwany, piąty film Alexa i Stephena Kendricków autorów filmów Fireproof (Ognioodporni), Courageous (Odważni), Facing The Giants (Boska interwencja) oraz Flywheel (Koło zamachowe). Przykuwający uwagę dramat niepozbawiony scen pełnych humoru i ciepła. Film podejmuje temat modlitwy i wiary, która ujawnia swą moc w małżeństwie, rodzicielstwie, karierze zawodowej, przyjaźni oraz we wszystkich innych sferach naszego życia.

Przeczytaj całość

Więcej niż fan. Historia naśladowcy - nowy film i materiały dla małych grup

19-02-2016Wyświetleń: 230

 

W Ewangeliach Jezus wielokrotnie kieruje do ludzi niełatwe zaproszenie do zostania Jego naśladowcą. Jezus nie zabiega o fanów, nie szuka entuzjastycznych wielbicieli. On pragnie tych, którzy będą chcieli iść za Nim bez zastrzeżeń, bez odwrotu i bez żalu.
Więcej niż fan. Historia naśladowcy to pełnometrażowy film fabularny z komentarzem Kyle’a Idlemana, autora książki „Więcej niż fan. O naśladowaniu Chrystusa”
Główny bohater filmu Eric Nelson prowadzi zagmatwane, kilkutorowe życie: poszukującego przyjemności buntownika, bezwzględnego menedżera i nominalnego chrześcijanina. Gdy pewnego dnia Eric staje w obliczu śmierci, w wyniku tego doświadczeniu wyrusza w duchową podróż, która odmieni jego postawę wobec Chrystusa i podda próbie wiarę jego bliskich i przyjaciół.

Przeczytaj całość

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl