wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności

Aktualności

Wyszukaj artykuł

"Czy naprawdę wierzysz?" - nowy film na DVD twórców "Bóg nie umarł"

19-02-2016Wyświetleń: 249

 
Czy człowiek potrafi żyć bez wiary? Czy życie bez niej ma w ogóle sens?
To pytania, przed którymi – w swoim najnowszym filmie fabularnym – postawili bohaterów twórcy znanego z polskich ekranów filmu "Bóg nie umarł".
Dwanaście różnych postaw życiowych, dwanaście całkowicie odmiennych charakterów, których drogi niespodziewanie krzyżują się... Każdy z bohaterów – często wbrew swoim przekonaniom – odkryje moc Chrystusowego Krzyża.
Przeczytaj całość

Filmy.ccm.pl - nowy serwis poświęcony filmom fabularnym

19-02-2016Wyświetleń: 312

 

Zachęcamy do korzystania z nowego serwisu internetowego filmy.ccm.pl poświęconego filmom fabularnym o tematyce chrześcijańskiej.
Każdy odwiedzający stronę może dowiedzieć się czegoś więcej o danym filmie jak również zapoznać się z grafikiem projekcji w Polsce. Z kolei organizatorzy projekcji filmowych mogą zareklamować swoje projekcje jak również skorzystać z darmowych licencji w ramach służby internetowej SzukajacBoga.pl - wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zamieszczony w serwisie.

Przeczytaj całość

War Room - nowy film w sklepie ccm.pl

19-02-2016Wyświetleń: 286

 

W naszym sklepie pojawił się nowy film twórców FIREPROOF oraz ODWAŻNI zatytułowany WAR ROOM - Siła modlitwy. Oprócz filmu można zakupić również licencję na publiczne wyświetlanie.

War Room to bardzo wyczekiwany, piąty film Alexa i Stephena Kendricków autorów filmów Fireproof (Ognioodporni), Courageous (Odważni), Facing The Giants (Boska interwencja) oraz Flywheel (Koło zamachowe). Przykuwający uwagę dramat niepozbawiony scen pełnych humoru i ciepła. Film podejmuje temat modlitwy i wiary, która ujawnia swą moc w małżeństwie, rodzicielstwie, karierze zawodowej, przyjaźni oraz we wszystkich innych sferach naszego życia.

Przeczytaj całość

Przejdź do strony głównej

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl