wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności

Aktualności

Wyszukaj artykuł

War Room - nowy film w sklepie ccm.pl

19-02-2016Wyświetleń: 378

 

W naszym sklepie pojawił się nowy film twórców FIREPROOF oraz ODWAŻNI zatytułowany WAR ROOM - Siła modlitwy. Oprócz filmu można zakupić również licencję na publiczne wyświetlanie.

War Room to bardzo wyczekiwany, piąty film Alexa i Stephena Kendricków autorów filmów Fireproof (Ognioodporni), Courageous (Odważni), Facing The Giants (Boska interwencja) oraz Flywheel (Koło zamachowe). Przykuwający uwagę dramat niepozbawiony scen pełnych humoru i ciepła. Film podejmuje temat modlitwy i wiary, która ujawnia swą moc w małżeństwie, rodzicielstwie, karierze zawodowej, przyjaźni oraz we wszystkich innych sferach naszego życia.

Przeczytaj całość

Więcej niż fan. Historia naśladowcy - nowy film i materiały dla małych grup

19-02-2016Wyświetleń: 393

 

W Ewangeliach Jezus wielokrotnie kieruje do ludzi niełatwe zaproszenie do zostania Jego naśladowcą. Jezus nie zabiega o fanów, nie szuka entuzjastycznych wielbicieli. On pragnie tych, którzy będą chcieli iść za Nim bez zastrzeżeń, bez odwrotu i bez żalu.
Więcej niż fan. Historia naśladowcy to pełnometrażowy film fabularny z komentarzem Kyle’a Idlemana, autora książki „Więcej niż fan. O naśladowaniu Chrystusa”
Główny bohater filmu Eric Nelson prowadzi zagmatwane, kilkutorowe życie: poszukującego przyjemności buntownika, bezwzględnego menedżera i nominalnego chrześcijanina. Gdy pewnego dnia Eric staje w obliczu śmierci, w wyniku tego doświadczeniu wyrusza w duchową podróż, która odmieni jego postawę wobec Chrystusa i podda próbie wiarę jego bliskich i przyjaciół.

Przeczytaj całość

Przejdź do strony głównej

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl