wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » CSM/worship "Serce Sługi" - wkrótce premiera najnowszej polskiej produkcji CCM

CSM/worship "Serce Sługi" - wkrótce premiera najnowszej polskiej produkcji CCM

Data dodania: 11-06-2019
alt
 
CSM/worship to najnowszy projekt muzyczny Misji CSM. Tworzą go przyjaciele – muzycy i liderzy uwielbienia z różnych chrześcijańskich wspólnot. Wielu z nich znacie z dużych projektów muzycznych, konferencji oraz innych wydarzeń chrześcijańskich.

Razem, już od 11 lat, tworzą Szkołę Uwielbienia CSM, a pod ich okiem każdego roku kształci się ponad stu muzyków i liderów uwielbienia z całego kraju. Dzieląc się swoją pasją do Boga i lokalnego Kościoła oraz umiejętnościami muzycznymi – wspierają rozwój muzycznej służby uwielbienia w Polsce.

W 2018 roku opublikowali swoje dwa pierwsze single: „Jestem z Tobą” i „Daj mi wizję”, które szybko wpisały się w kanon muzyki uwielbieniowej wśród chrześcijańskich wspólnot w całej Polsce. To właśnie śpiew Kościoła był dla nich inspiracją do napisania kolejnych utworów – współczesnych pod względem brzmienia i zarazem pełnych Ewangelicznego przesłania. Nad debiutancką płytą pracowali ponad rok, a jej motywem przewodnim jest Serce Sługi.

Oficjalna strona projektu: csm.edu.pl/worship

Koncert premierowy odbędzie się w najbliższą sobotę 15 czerwca w Warszawie. Płyta będzie dostępna w naszym sklepie od 17 czerwca - https://ccm.pl/0-p-1116.html

alt

Ponadto w najbliższym czasie zespół będzie można zobaczyć na koncercie Bądź Jak Jezus (20 czerwca w Mysłowicach) i Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie (4 lipca)


Najnowsza płyta CSM/worship to 12 wyjątkowych piosenek z przesłaniem największego Sługi w historii dziejów.  Autorami wszystkich kompozycji są Kamila Pałasz, Adam Kosewski i Tomek Grajcar.  Uwielbieniowy charakter albumu podkreślają teksty inspirowane Pismem Świętym oraz muzycznie wykreowana przestrzeń dla modlitwy i śpiewu Kościoła. Mamy nadzieję, że utwory nagrane na płycie będą inspirować słuchaczy do uwielbienia Jezusa Chrystusa i poznawania Jego serca.

W projekcie nagrania płyty „Serce Sługi” udział wzięło prawie 100 osób – wśród nich studenci oraz wykładowcy szkoły CSM: Kamila Pałasz, Adam Kosewski, Asia Smajdor, Natalia Majewska, Kasia Kiklewicz, Marta Fedyniszyn, Jonasz Stępień, Tobiasz Itner, Sebastian Urban, Patryk Bizukojć, Tomek Wrzecionko, Tomek Grajcar i Patryk Zakrzewski. 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl