wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Nowa płyta zespołu Cześć "Gotowy na zmiany?"

Nowa płyta zespołu Cześć "Gotowy na zmiany?"

Data dodania: 22-06-2018
alt
 
W sobotę 23 czerwca, w czasie koncertu w MCK w Skoczowie, odbędzie się premiera sprzedaży najnowszej płyty zespołu Cześć, zatytułowanej "Gotowy na zmiany? 

Koncert w ramach cyklu: Wieczory Muzyki Praise z zespołem Cześć rozpocznie się o godz. 18:00 w Miejskim Centrum Kultury w Skoczowie, ul. Targowa 26.

Od poniedziałku 25 czerwca rusza sprzedaż w sklepie. Pierwszych 20 klientów, którzy zakupią płytę, otrzymają wersję z autografami członków zespołu. Przy zakupie większej ilości sztuk dodatkowy rabat (szczegóły przy produkcie w sklepie)

"Gotowy na zmiany?" to kolejna, trzecia już płyta zespołu Cześć.
Znajduje się na niej 11 autorskich kompozycji, których teksty inspirowane są wersetami Biblijnymi oraz osobistymi przeżyciami. Jak zwykle, płyta doskonale nadaje się do słuchania, jednak piękno i różnorodność kompozycji gwarantują, że w niedługim czasie odbiorca sam dołączy do grona śpiewających. Materiał świetnie nadaje się do śpiewania w kościołach, a niektóre utwory na dobre stały się już swego rodzaju hymnami, śpiewanymi podczas spotkań (m.in. obozów Outback- Polska).
Najnowsza płyta, tak jak i poprzednie jest mieszanką bardzo różnych stylów muzycznych. Słychać w niej inspiracje współczesnymi pop-rockowymi brzmieniami, ale znajdziemy też elementy jazzu, elektroniki, na worship-owych balladach kończąc.
Jest to płyta, która z pewnością zadowoli każdego słuchacza i każdy znajdzie na niej swój utwór, który trafi na jego ulubioną playliste.


 

 

alt
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl