wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Tu i Teraz - nowa płyta Exodus 15 - PREMIERA !

Tu i Teraz - nowa płyta Exodus 15 - PREMIERA !

Data dodania: 06-03-2019
alt
 
Po kilku latach od wydania płyt „Bo Jesteś” i „Bo Jesteś większy”, exodus 15 powraca z kolejnym albumem uwielbieniowym, zatytułowanym „Tu i teraz”
Koncert premierowy odbędzie się w sobotę 30 marca w Tomaszowie Mazowieckim

Płyta „Tu i teraz” to zapis dźwięków i słów, które dojrzewały wśród członków zespołu już od jakiegoś czasu. Większość kompozycji to autorskie utwory, które są podsumowaniem ostatnich kilku lat śpiewania i koncertowania w różnych częściach Polski. Oprócz własnych kompozycji, na płycie znalazły się również znane na całym świecie pieśni uwielbienia zespołów Hillsong czy Elevation worship.

Nowy Album jest albumem studyjnym, dzięki czemu każdy zagrany i wyśpiewany dźwięk był starannie przemyślany. Praca nad nowym materiałem trwała kilka intensywnych miesięcy. Modlitwa i szczere uwielbienie Boga płynące z nowych utworów, pomogą słuchaczom zatrzymać się na chwilę, zastanowić się nad tym co powinno być sensem życia tu i teraz. Według słów Jezusa, żyjemy w takim momencie historii świata, gdy każdy człowiek może uwielbiać Boga wszędzie i zawsze, bez względu na miejsce i czas! 

Koncert premierowy nowej płyty exodus 15 odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim:
Data: Sobota, 30 marca, godz. 18:30
Miejsce: Chrześcijańskie Centrum Edukacyjne Sosnowa 62/70, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Wstęp: 10 zł

Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/747357745649625/

Nowa płyta jak i wszystkie pozostałe płyty zespołu Exodus 15 będzie w sprzedaży w naszym sklepie. Już teraz gorąco polecamy :)
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl