wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności

Aktualności

Wyszukaj artykuł

Strefa Chwały POLSKA 1050 – powstań i żyj!

26-07-2016Wyświetleń: 326
alt
 
Z okazji Światowych Dni Młodzieży 29 lipca o godzinie 19:00 na Błoniach w Krakowie koncert jakiego jeszcze w Polsce nie było. Dlaczego? „Dziesięciu Artystów na jednej scenie to wymagające przedsięwzięcie, ale dzięki Kierownikowi Muzycznemu – Marcinowi Pospieszalskiemu oraz otwartości Artystów będzie to nieziemskie show – zapewnia Andrzej Dubiel z Bonart Management producent wykonawczy Koncertu Strefa Chwały Polska 1050 - na wielkiej scenie zostanie zaprezentowane wszystko, co najlepsze w polskiej muzyce chrześcijańskiej: Deus Meus, New Life’m, Full Power Spirit, Tymoteusz, Maleo Reagee Rockers, TU/Mate.O, Play&Pray, Arkadio, ks. Jakub Bartczak, Poldek Twardowski.
Przeczytaj całość

Steven Curtis Chapman w Polsce !

15-07-2016Wyświetleń: 577
alt
 
Katowice, lotnisko Muchowiec, sobota 23 lipca 2016, godz. 20:00 - koncert w ramach Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Steven Curtis Chapman rozpoczynał swoją karierę muzyczną w latach 80-tych, zdobył 5 nagród GRAMMY, 58 nagród DOVE, wydał ponad 20 płyt z czego 10 uzyskało status "złotych" lub "platynowych", sprzedał w sumie ponad 10 milionów płyt !
Przeczytaj całość

Nowa wersja sklepu ccm.pl - nowe korzyści dla Ciebie!

02-06-2016Wyświetleń: 2553
https://www.ccm.pl/images/stories/Sklepowe/nowysklep_news.jpg


Wdrożyliśmy nową wersją naszego sklepu internetowego, zmiana dotyczy nie tylko szaty graficznej ale przede wszystkim funkcjonalności sklepu. Chcielibyśmy aby nowy ccm.pl był bardziej "przyjazny" dla naszych użytkowników i stał się zachęceniem do bycia częścią dużej społeczności miłośników współczesnej muzyki ccm i filmów z dobrym przesłaniem!

Przeczytaj całość

Przejdź do strony głównej

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl