wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » "Czy naprawdę wierzysz?" - nowy film na DVD twórców "Bóg nie umarł"

"Czy naprawdę wierzysz?" - nowy film na DVD twórców "Bóg nie umarł"

Data dodania: 19-02-2016

Czy człowiek potrafi żyć bez wiary? Czy życie bez niej ma w ogóle sens? To pytania, przed którymi – w swoim najnowszym filmie fabularnym – postawili bohaterów twórcy znanego z polskich ekranów filmu "Bóg nie umarł". Dwanaście różnych postaw życiowych, dwanaście całkowicie odmiennych charakterów, których drogi niespodziewanie krzyżują się... Każdy z bohaterów – często wbrew swoim przekonaniom – odkryje moc Chrystusowego Krzyża.

Matthew, główny bohater filmu nie może otrząsnąć się z wrażenia, jakie wywarło na nim spotkanie z odważnym ulicznym kaznodzieją. Kiedy wreszcie zrozumiał, jak ma wyglądać jego życie, zaczynają się dziać prawdziwe cuda, o których wcześniej nie marzył. W trudnych sytuacjach wzywa mocy Bożej, a ta dotyka nie tylko jego, lecz także ludzi, którzy pojawiają się na jego drodze: bezdomnej dziewczyny w ciąży, zawsze racjonalnego doktora czy mężczyznę umierającego na szpitalnej izbie przyjęć. Wszystkie te historie są częścią planu, którego scenariusz mógł napisać tylko Bóg.

Potęga wiary, siła nadziei, odwaga świadectwa. „Czy naprawdę wierzysz?” to więcej niż film. To pytanie, na które każdy musi sobie sam odpowiedzieć!

W rolach głównych występują: Mira Sorvino, Sean Astin, Alexa PenaVega, Ted McGinley, Cybill Shepherd, Lee Majors, Andrea Logan White, Delroy Lindo, Madison Pettis oraz Brian Bosworth

Oficjalna strona filmu: http://doyoubelieve.com/, wersja polska: http://czynaprawdewierzysz.pl/

Film do kupienia w wersji DVD w naszym sklepie ccm.pl

Zapraszamy i gorąco polecamy :)

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl