wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Więcej niż fan. Historia naśladowcy - nowy film i materiały dla małych grup

Więcej niż fan. Historia naśladowcy - nowy film i materiały dla małych grup

Data dodania: 19-02-2016

W Ewangeliach Jezus wielokrotnie kieruje do ludzi niełatwe zaproszenie do zostania Jego naśladowcą. Jezus nie zabiega o fanów, nie szuka entuzjastycznych wielbicieli. On pragnie tych, którzy będą chcieli iść za Nim bez zastrzeżeń, bez odwrotu i bez żalu.

Więcej niż fan. Historia naśladowcy to pełnometrażowy film fabularny z komentarzem Kyle’a Idlemana, autora książki „Więcej niż fan. O naśladowaniu Chrystusa” wydanej przez Fundację „Głos Ewangelii”.
Główny bohater filmu Eric Nelson prowadzi zagmatwane, kilkutorowe życie: poszukującego przyjemności buntownika, bezwzględnego menedżera i nominalnego chrześcijanina. Gdy pewnego dnia Eric staje w obliczu śmierci, w wyniku tego doświadczeniu wyrusza w duchową podróż, która odmieni jego postawę wobec Chrystusa i podda próbie wiarę jego bliskich i przyjaciół.

W oparciu o film powstały materiały do studium biblijnego dla małych grup, w połączeniu z przykuwającym uwagę komentarzem Kyle’a Idlemana, pastora odpowiedzialnego za nauczanie w Southeast Christian Church w Louisville (stan Kentucky, USA) studium pozwala zrozumieć, co oznacza zapierać się siebie i naprawdę iść za Jezusem.
To nie jest po prostu kolejny materiał do przestudiowania w małej grupie. To prawdziwa filmowa wyprawa w postaci sześciu półgodzinnych odcinków, która pozwoli ukształtować współczesnych chrześcijan na naśladowców Chrystusa na miarę XXI wieku.

ZESTAW ZAWIERA:

  • 6 powiązanych z filmem półgodzinnych odcinków
  • „Dziennik naśladowcy” – osobisty przewodnik duchowego wzrostu
  • szkolenie dla lidera na DVD
  • „Przewodnik dla lidera” – pomocny w prowadzeniu dyskusji i opiece nad uczestnikami studium
Materiały do studium "Więcej niż fan" można zakupić w naszym sklepie - ccm.pl

Film fabularny "Więcej niż fan. Historia naśladowcy" jest również do kupienia w naszym sklepie ccm.pl
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Polecamy z naszej oferty

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl